Poulefase - Beker van Oost-Vlaanderen - Poules - Poulefase 1ste wedstrijd
|
08/09/2023
|
Dollar
|
Schiefderin
|
6 - 12
|
Poulefase - Beker van Oost-Vlaanderen - Poules - Poulefase 2de wedstrijd
|
15/09/2023
|
Confrater
|
Dollar
|
18 - 0
|
Poulefase - Beker van Oost-Vlaanderen - Poules - Poulefase 3de wedstrijd
|
22/09/2023
|
KC Fry
|
Dollar
|
17 - 1
|
3A - Competitie - 1ste speeldag
|
29/09/2023
|
Dollar
|
Gomaar
|
5 - 13
|
3A - Competitie - 2e speeldag
|
06/10/2023
|
Bierlepkes
|
Dollar
|
4 - 14
|
3A - Competitie - 3e speeldag
|
13/10/2023
|
Dollar
|
Brouwershuis
|
8 - 10
|
3A - Competitie - 4e speeldag
|
20/10/2023
|
De Alleenheersers
|
Dollar
|
14 - 4
|
3A - Competitie - 5e speeldag
|
27/10/2023
|
Dynamite Oiljst
|
Dollar
|
13 - 5
|
3A - Competitie - 6e speeldag
|
10/11/2023
|
Landkickers
|
Dollar
|
5 - 13
|
3A - Competitie - 7e speeldag
|
17/11/2023
|
Dollar
|
White Diamonds
|
7 - 11
|
3A - Competitie - 8e speeldag
|
24/11/2023
|
Dollar
|
Masters Bastards
|
6 - 12
|
3A - Competitie - 9e speeldag
|
01/12/2023
|
Barracuda
|
Dollar
|
4 - 14
|
Schaal 4de afdeling - Competitie - 10e speeldag / Schaal -1ste speeldag
|
08/12/2023
|
Dollar
|
Statie 28
|
10 - 8
|
Schaal 4de afdeling - Competitie - 11e speeldag / Schaal - 2de speeldag
|
15/12/2023
|
Landkickers
|
Dollar
|
8 - 10
|
Schaal 4de afdeling - Beker - 2de ronde / Schaal - 3de speeldag
|
12/01/2024
|
Schiefderin
|
Dollar
|
18 - 0
|
Schaal 4de afdeling - Beker - 3de ronde / Schaal - 4de speeldag
|
02/02/2024
|
Dollar
|
Mallywood United
|
7 - 11
|
3A - Competitie - 12e speeldag
|
09/02/2024
|
Gomaar
|
Dollar
|
15 - 3
|
3A - Competitie - 13e speeldag
|
16/02/2024
|
Dollar
|
Bierlepkes
|
0 - 18
|
3A - Competitie - 14e speeldag
|
23/02/2024
|
Brouwershuis
|
Dollar
|
15 - 3
|
Schaal 4de afdeling - Beker - Halve Finales O-Vl / Schaal - 5de speeldag
|
08/03/2024
|
KC Maegher Goet
|
Dollar
|
18 - 0
|
3A - Competitie - 15e speeldag
|
15/03/2024
|
Dollar
|
De Alleenheersers
|
0 - 18
|
3A - Competitie - 16e speeldag
|
22/03/2024
|
Dollar
|
Dynamite Oiljst
|
0 - 18
|
3A - Competitie - 17e speeldag
|
29/03/2024
|
Dollar
|
Landkickers
|
0 - 18
|
3A - Competitie - 18e speeldag
|
05/04/2024
|
White Diamonds
|
Dollar
|
18 - 0
|
3A - Competitie - 19e speeldag
|
12/04/2024
|
Masters Bastards
|
Dollar
|
18 - 0
|
3A - Competitie - 20e speeldag
|
19/04/2024
|
Dollar
|
Barracuda
|
0 - 18
|
Schaal 4de afdeling - Competitie - 21e speeldag / Schaal - 6de speeldag
|
26/04/2024
|
Dollar
|
Bierlepkes
|
0 - 18
|
Schaal 4de afdeling - Competitie - 22e speeldag / Schaal - 7de speeldag
|
03/05/2024
|
Los Magicos
|
Dollar
|
18 - 0
|
Schaal 4de afdeling - Beker - Finale O-Vl. / Schaal - 8ste speeldag
|
10/05/2024
|
Dollar
|
De Dreef
|
0 - 18
|
Schaal 4de afdeling - Beker - Finale O-Vl. / Schaal - 8ste speeldag
|
10/05/2024
|
Dollar
|
De Dreef
|
0 - 18
|
Schaal 4de afdeling - Beker - Finales / Schaal 9de speeldag
|
17/05/2024
|
De Molenhoek
|
Dollar
|
/
|